Ένα θερμό ευχαριστώ από καρδιάς σε όλους τους συντρόφους, τους φίλους, τους συναγωνιστές που μας εύχονται και ελπίζουν να τα καταφέρουμε.
Θα τιμήσουμε στην πράξη την υποστήριξη τους, εξασφαλίζοντας πως η Ελλάδα θα βγει μέσα από την πεντάχρονη βαθιά κρίση με τη συντριπτική πλειοψηφία της εργαζόμενης κοινωνίας όρθια, για να αποκτήσει η νέα γενιά και πάλι την προοπτική μιας αξιοπρεπούς ζωής στην πατρίδα.
Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ.
Νάντια Βαλαβάνη
Ένα μεγάλο ευχαριστώ
Reviewed by Νάντια Βαλαβάνη
on
8:07:00 μ.μ.
Rating:
![Ένα μεγάλο ευχαριστώ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5MsXMk6kF-4fyaph5zGp5hj1phus_9oVswytDsi-qRiqNmISUaMlDifUIdLMvEmAWkTOEf0QoT_5Nzeur5o7xSJiS2Mdt3jzlYLNp4ujg4N8Q6yXCX2Oc0I9jmLovV3I5ZOw7GNVOtKs/s72-c/20645316_14926926.limghandler.jpg)