Κυριακή 3 Ιουνίου 2018, στις 20:00, στο Studio Μαυρομιχάλη - Αναλόγιο τριών μονόπρακτων του Μπρεχτ από την θεατρική ομάδα της Μάνιας Παπαδημητρίου -Εισαγωγή Ν.Βαλαβάνη
Την Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 στο Studio ΜαυρομιχάληΤην Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 στο Studio Μαυρομιχάλη (Μαυρομιχάλη 134) η Μάνια Παπαδημητρίου και οι συνεργάτες της σας προσκαλούν σε μια και μοναδική παράσταση-ΑΝΑΛΟΓΙΟ τριών μονοπρακτων από το έργο "Τρόμος και Αθλιότητα του Τρίτου Ράιχ" του Μπέρτολτ Μπρεχτ.
Εισαγωγή στο συγκεκριμένο έργο από την Νάντια Βαλαβάνη.
Θα παρέμβουν ο Αλέκος Αλαβάνος και η Δέσποινα Σπανού. Θα ακολουθήσει συζήτηση.
Είσοδος δωρεάν.
Κυριακή 3 Ιουνίου 2018, στις 20:00, στο Studio Μαυρομιχάλη - Αναλόγιο τριών μονόπρακτων του Μπρεχτ από την θεατρική ομάδα της Μάνιας Παπαδημητρίου -Εισαγωγή Ν.Βαλαβάνη
Reviewed by Νάντια Βαλαβάνη
on
9:48:00 π.μ.
Rating:
![Κυριακή 3 Ιουνίου 2018, στις 20:00, στο Studio Μαυρομιχάλη - Αναλόγιο τριών μονόπρακτων του Μπρεχτ από την θεατρική ομάδα της Μάνιας Παπαδημητρίου -Εισαγωγή Ν.Βαλαβάνη](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiVBN8deKSBXMoqixb0NI-t9qdb995Jh8raA8GsMQ_FFLTcgjopJhyphenhyphenLEIiJearLiaXHOTKuH2aMttjKZvNPpKucdnzXEynIHiMe1FbuZtU-VrLKQGK44Sr7gJF8LWd1b6cFo_FI8IUzrJc/s72-c/invitation+family+green+%25281%2529.png)